Boek kopen

IK-Kees; Weet wat je wilt en maak er iets van!
Je krijgt inzicht in je DNA; wie je bent en waar je voor staat.

Claudia Troilo, mede-oprichter Donna di Oggi: “Kees werkt vanuit zijn hart en passie, op basis van gevoel en intuïtie. Hierdoor staat hij dicht bij je en houdt hij je geregeld een spiegel voor. Zijn manier van werken maakt hem uniek. Kees blijft Kees, zoals hij zelf vaak zegt: zeg maar Gewoon Kees!”
Leo Bormans, auteur van o.a. The World Book of Happiness: “Ik heb Kees leren kennen als een gedreven gelukscoach die anderen kan aansporen om reflectie om te zetten in actie. Als je goed weet wie je bent en wat je wilt, kun je een gericht perspectief ontwikkelen. Op die weg is Kees een uitstekende gids”.
Steffen de Lange,  Senior Innovatie MKB adviseur bij Iconad: “Kees is altijd op zoek naar puurheid en echtheid. Door deze drive heeft Kees zich ontwikkeld tot een autoriteit op het gebied van authenticiteit. Hij is zeker een veilige gids om de ontdekkingsreis ”weet wat je wilt en maak er iets van” te begeleiden”.

Ja, ik wil graag het boek ‘IK-Kees’ kopen:
* Vul onderstaand formulier in, zorg ervoor dat u het juiste e-mailadres invult.
* U ontvangt per mail een factuur.
* Na betaling wordt uw bestelling in behandeling genomen.

Dank voor uw bestelling.